День вчителя
День вчителя
Наша школа не перестає дивувати своїми креативними рішеннями. І це стосується не тільки навчання, а й наших свят. У цьому році День вчителя складався з двох частин.

У першій частині вчителів вітали учні різних класів. Відкрили святковий концерт учні 7-х класів Дубовська Соня і Артюхов Вітя з піснею «Best friend».

Дружина Вероніка виконала на роялі чудову мелодію. Наша молодша школа привітала вчителів творчим номером, а учениця 4-с класу Алишанова Рена-Олівія прочитала вірш.

Чуттєву румбу для вчителів подарувала учениця 10 класу Абрамова Аня, а юні леді з модельного гуртка «Міні принцеса» показали нам своє дебютне дефіле.

У другій частині для глядачів був підготовлений сюрприз від вчителів нашої школи – постановка «Fairy tales». Комічні образи, яскраві костюми і талановита гра наших акторів викликала бурю позитивних емоцій, сміх і оплески залу.