ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ
Адміністрація
Савченко Діана Володимирівна
Савченко Діана Володимирівна
ДИРЕКТОР
Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова (1997), Київський міський педагогічний університет ім. Б.Д.Грінченко (2009); вчитель української мови і літератури, керівник підприємства, установи і організації у сфері освіти та виробничого навчання
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
(044) 481 33 71

 
Мазурчак Оксана Петрівна
Мазурчак Оксана Петрівна
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ; ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова (2006); вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, літературний редактор
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
(068) 477 46 43

 
Постернак Олег Олександрович
Постернак Олег Олександрович
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З ІННОВАЦІЙ, ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА МАРКЕТИНГУ; ВЧИТЕЛЬ ІСТОРІЇ
Ізмаїльський державний гуманітарний університет (2005); вчитель історії та правознавства
Кандидат історичних наук, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
(095) 273 58 12

 
Шабаш Наталія Юріївна
Шабаш Наталія Юріївна
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З ВИХОВНОЇ РОБОТИ, ВЧИТЕЛЬ ЕКОНОМІКИ
Український державний університет харчових технологій (1996), інженер-технолог, мікробіолог; Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова (2016), викладач економіки та інформатики
Спеціаліст ІІ категорії
(095) 273 58 11

 
Жукова Євгенія Сергіївна
Жукова Євгенія Сергіївна
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З ІНОЗЕМНИХ МОВ, ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова (2008), вчитель англійської мови, німецької мови та зарубіжної літератури
Спеціаліст І категорії, сертифікат CELTA (2011)
(063) 831 49 92

 
Шабаш Павло Петрович
Шабаш Павло Петрович
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З АДМІНІСТРАТИВНО-ГОСПОДАРСЬКИХ ПИТАНЬ
Український державний університет харчових технологій (1999), технолог цукристих речовин
(095) 273 58 31

 
  
Центр іншомовної освіти
Дегтярьова Тетяна Геннадіївна
Дегтярьова Тетяна Геннадіївна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова (2007); вчитель англійської мови та зарубіжної літератури
Спеціаліст І категорії

 
Чернега Катерина Юріївна
Чернега Катерина Юріївна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Київський національний лінгвістичний університет (2015), спеціаліст з мови та літератури, філолог, вчитель англійської та німецької мов і зарубіжної літератури
Спеціаліст ІІ категорії

 
Позднякова Тетяна Володимирівна
Позднякова Тетяна Володимирівна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Житомирський державний університет ім. І.Франка, вчитель англійської та німецької мови і літератури
Сертифікати Сambridge CELTA (2018); Сambridge CELT S (2019); TKT 1.2.3 (2019); DELTA MODULE 2 (2019); CELT-P (2020); TKT CLIL (2020)

 
Євсєєва Наталія Миколаївна
Євсєєва Наталія Миколаївна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Горлівський державний інститут іноземних мов, вчитель англійської, російської мови та літератури
Спеціаліст ІІ категорії, TEFL (2018)

 
Ушакова Наталія Ігорівна
Ушакова Наталія Ігорівна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Київський університет імені Бориса Грінченка (2013); Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова (2015); вчитель англійської мови та зарубіжної літератури; викладач університетів та вищих навчальних закладів
Спеціаліст ІІ категорії, TKT модуль 2 (2019), TESOL (2021)

 
Курганська Ольга Сергіївна
Курганська Ольга Сергіївна
ВЧИТЕЛЬ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ
Київський національний лінгвістичний університет (2007), вчитель німецької мови, зарубіжної літератури
Спеціаліст ІІ категорії

 
Кравчук Оксана Володимирівна
Кравчук Оксана Володимирівна
ВЧИТЕЛЬ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ
Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова (1997), вчитель української мови та літератури, німецької мови
Спеціаліст І категорії, Muenchner Volkshochschule (2011)

 
Бандура Августа-Катерина В'ячеславівна
Бандура Августа-Катерина В'ячеславівна
ВЧИТЕЛЬ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ
Київський національний лінгвістичний університет (2018), перекладач з німецької мови
Спеціаліст

 
Щербина Вікторія Володимирівна
Щербина Вікторія Володимирівна
ВЧИТЕЛЬ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ
Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова (1997), вчитель російської і французької мови, зарубіжної літератури
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

 
Алауї Надія Мохаммедівна
Алауї Надія Мохаммедівна
ВЧИТЕЛЬ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ
Київський національний економічний університет (2002), магістр з міжнародних економічних відносин зі знанням іноземної мови
Спеціаліст

 
Лисенко Світлана Миколаївна
Лисенко Світлана Миколаївна
ВЧИТЕЛЬ ІСПАНСЬКОЇ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Київський державний лінгвістичний університет (1998); вчитель іспанської, англійської мови та зарубіжної літератури
Спеціаліст ІІ категорії

 
 
Центр освітніх технологій
Бойко Наталія Яківна
Бойко Наталія Яківна
ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
Донецький державний університет (1996), Луганський державний педагогічний університет ім. Т.Шевченко (2001); філолог, викладач української мови та літератури; магістр української мови та літератури
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України, почесна грамота Міністра освіти України

 
Флешко Христина Михайлівна
Флешко Христина Михайлівна
ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
Дрогобицький державний педагогічний університет імені І.Франка (2020), вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури та англійської мови
Спеціаліст

 
Зайцева Оксана Анатоліївна
Зайцева Оксана Анатоліївна
ВЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ
Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова (2006), вчитель математики та основ економічної теорії
Спеціаліст І категорії

 
Піньковська Влада Олександрівна
Піньковська Влада Олександрівна
ВЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ
Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова (2018), математик, викладач математики, фінансовий аналітик
Спеціаліст

 
Михалевич Анастасія Григорівна
Михалевич Анастасія Григорівна
ВЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (2012); математик, викладач математики
Спеціаліст ІІ категорії

 
Моргун Галина Миколаївна
Моргун Галина Миколаївна
ВЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ
Київський державний педагогічний інститут ім. М.Горького (1982), вчитель фізики та астрономії
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

 
Фесуненко Антоніна Анатоліївна
Фесуненко Антоніна Анатоліївна
ВЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ
Московський обласний педагогічний інститут (1977); вчитель географії та біології
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України

 
Кучер-Томченко Олена Олександрівна
Кучер-Томченко Олена Олександрівна
ВЧИТЕЛЬ ХІМІЇ
Київський державний університет ім. Т.Г.Шенвченка (1977); біолог-зоолог, викладач біології та хімії
Спеціаліст вищої категорії

 
Турчик Андрій Васильович
Турчик Андрій Васильович
ВЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ
Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка (2010), магістр біології, зоології хребетних тварин, викладач біології
Спеціаліст ІІ категорії

 
Легкоступова Наталя Георгіївна
Легкоступова Наталя Георгіївна
ВЧИТЕЛЬ РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Вітебський державний університет ім. П.Машерова (1999), вчитель російської мови і літератури та білоруської мови і літератури
Спеціаліст І категорії

 
Говорун Богдан Володимирович
Говорун Богдан Володимирович
ВЧИТЕЛЬ ІСТОРІЇ ТА ПРАВОЗНАВСТВА
Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка (2019); історик, молодший науковий співробітник, вчитель середнього навчального закладу
Спеціаліст

 
Іскра Оксана Миколаївна
Іскра Оксана Миколаївна
ВЧИТЕЛЬ ІНФОРМАТИКИ
Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут» (2020), магістр фізики та астрономії
Спеціаліст ІІ категорії

 
  
Центр початкової освіти
Захарова Маргарита Олегівна
Захарова Маргарита Олегівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Київський міський педагогічний коледж № 3 (2009); Київський університет імені Б.Грінченка (2010); організатор початкової освіти, вчитель початкової школи ,вчитель англійської мови початкової школи
Специаліст вищої категорії

 
Заросінська Олена Іванівна
Заросінська Олена Іванівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Уманський державний педагогічний інститут (1996), вчитель початкових класів
Спеціаліст І категорії

 
Шевцова Марина Олександрівна
Шевцова Марина Олександрівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Київський педагогічний інститут імені М.Горького (1991); вчитель початкових класів
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 
Шипотько Наталія Леонідівна
Шипотько Наталія Леонідівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Макіївське педагогічне училище (1992), вчитель початкових класів; Слов'янський державний педагогічний університет (2007), вчитель початкових класів
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 
Ющенко Ірина Анатоліївна
Ющенко Ірина Анатоліївна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Коростишевське педагогічне училище (1990), Житомирський державний педагогічний інститут ім. І.Франка (1995), Київський університет ім. Б.Грінченко (2006); вчитель початкових класів; вчитель української мови та літератури; практичний психолог
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 
Бринзюк Світлана Борисівна
Бринзюк Світлана Борисівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Житомирський державний університет імені Івана Франка (2017), вчитель початкових класів
Спеціаліст

 
Зименко Любов Романівна
Зименко Любов Романівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (2005); вчитель початкових класів
Спеціаліст вищої категорії

 
Семеног Тетяна Миколаївна
Семеног Тетяна Миколаївна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Київський міський педагогічний університет імені Бориса Грінченка (2000); організатор початкової освіти, вчитель початкової школи, вчитель англійської мови початкової школи
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 
Свеженко Ганна Альбертівна
Свеженко Ганна Альбертівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Макіївське педагогічне училище (2014); вчитель початкової освіти; Запорізький національний університет (2018); філолог, вчитель англійської мови і літератури
Спеціаліст ІІ категорії

 
Тараненко Андреа Імреївна
Тараненко Андреа Імреївна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Мукачевський гуманітарно-педагогічний інститут (2006), вчитель початкових класів
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

 
Пацовська Любов Петрівна
Пацовська Любов Петрівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Тичини (1977), вчитель початкових класів
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, відмінник народної освіти

 
 
Центр естетичного, мистецького, трудового та фізичного виховання
Райніке Олена Вікторівна
Райніке Олена Вікторівна
ВЧИТЕЛЬ МУЗИКИ
Вінницьке музичне училище ім. М.Леонтовича (1986), Львівська державна консерваторія імені М.Лисенко (1991), викладач, концертмейстер, соліст камерного ансамблю, концертний виконавець
Спеціаліст вищої категорії

 
Паюк Ольга Іванівна
Паюк Ольга Іванівна
ВЧИТЕЛЬ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова (2017), психолог, вчитель малювання; Київський національний економічний університет (2000), економіст
Спеціаліст

 
Слободян Ірина Ігорівна
Слободян Ірина Ігорівна
ВЧИТЕЛЬ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ
Комунарський гірничо-металургійний інститут (1988), Слов'янський державний педагогічний університет (2010); інженер-технолог; викладач загальнотехнічних дисциплін; вчитель технологій
Спеціаліст І категорії

 
Бережна Лариса Віталіївна
Бережна Лариса Віталіївна
ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
Київський державний інститут фізичної культури (1988), тренер-викладач з легкої атлетики
Спеціаліст ІІ категорії, заслужений майстер спорту. Чемпіон світу з легкої атлетики (1991)

 
Стрельцов Владислав Євгенович
Стрельцов Владислав Євгенович
ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
Національний університет фізичного виховання і спорту (2011), бакалавр спорту, тренер, викладач фізичного виховання, магістр з фітнесу та рекреації
Спеціаліст І категорії

 
Сарнецький Олександр Станіславович
Сарнецький Олександр Станіславович
ВЧИТЕЛЬ ПЛАВАННЯ
Національний університет фізичного виховання та спорту (2009), тренер з плавання, викладач фізичного виховання
Спеціаліст ІІ категорії, чемпіон світу з підводного плавання (2006)

 
Гузєва Ірина Миколаївна
Гузєва Ірина Миколаївна
ВЧИТЕЛЬ ПЛАВАННЯ
Республіканське училище олімпійського резерву (1991); Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова (1997), вчитель початкових класів
Спеціаліст ІІ категорії, майстер спорту з плавання; чемпіонка СРСР з плавання; багаторазова чемпіонка України з плавання

 
Сапа Дар'я Ігорівна
Сапа Дар'я Ігорівна
ВЧИТЕЛЬ ХОРЕОГРАФІЇ
Коледж хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені С.Лифаря» (2020), артист балету, викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів
Спеціаліст

 
  
Тьютори
Тутунару Ірина Олексіївна
Тутунару Ірина Олексіївна
ТЬЮТОР
Державна академія керівних кадрів культури і мистецтв (2004); режисер театралізованих видовищ та свят, викладач фахових дисциплін
Спеціаліст

 
Кулькова Оксана Петрівна
Кулькова Оксана Петрівна
ТЬЮТОР
Івано-Франківський базовий медичний коледж (2007); медична сестра
Спеціаліст

 
Скоробагач Світлана Станіславівна
Скоробагач Світлана Станіславівна
ТЬЮТОР
Київський національний університет культури і мистецтв (2003), соціолог культури
Спеціаліст

 
Лисенко Людмила Вікторівна
Лисенко Людмила Вікторівна
ТЬЮТОР
Одеський технологічний інститут холодильної промисловості (1982), інженер-механік
Спеціаліст

 
Лісовецька Анжеліка Володимирівна
Лісовецька Анжеліка Володимирівна
ТЬЮТОР
Криворізький державний педагогічний університет (2019); вчитель образотворчого мистецтва
Спеціаліст

 
Харитончук Анастасія Віталіївна
Харитончук Анастасія Віталіївна
ТЬЮТОР
Київський університет імені Бориса Грінченко (2015); спеціаліст з початкової освіти, вчитель початковох школи
Спеціаліст

 
Макодзеба Євгенія Леонідівна
Макодзеба Євгенія Леонідівна
ТЬЮТОР
Кіровоградський державний педагогічний університет імені В.Винниченко (2003), вчитель української мови та літератури
Спеціаліст

 
Богославець Світлана Олександрівна
Богославець Світлана Олександрівна
ТЬЮТОР
Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди (2015); керівник підприємства, установи, організації у сфері освіти та виробничого навчання
Спеціаліст

 
Кохан Марія Михайлівна
Кохан Марія Михайлівна
ТЬЮТОР
Борисівський педагогічний коледж (1998); вчитель початкових класів; Білоруський державний університет (2006); викладач білоруської мови та літератури
Спеціаліст

 
Кукта Наталія Володимирівна
Кукта Наталія Володимирівна
ТЬЮТОР
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (2020), бакалавр германських мов та літератури (переклад)
Спеціаліст

 
Пелюхня Ірина Миколаївна
Пелюхня Ірина Миколаївна
ТЬЮТОР
Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Г.Сковороди (2005), вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури
Спеціаліст

 
Донченко Наталія Валеріївна
Донченко Наталія Валеріївна
ТЬЮТОР
Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова (2004), вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури
Спеціаліст І категорії

 
Асланян Рипсиме Львівна
Асланян Рипсиме Львівна
ТЬЮТОР
Абхазький державний університет ім. О.Горького (1987), філолог, викладач російської мови та літератури
Спеціаліст І категорії

 
Сідько Тетяна Володимирівна
Сідько Тетяна Володимирівна
ТЬЮТОР
Київський університет імені Т.Шевченка (1996), філолог, викладач російської мови та літератури
Спеціаліст

 
Біляй Тетяна Миколаївна
Біляй Тетяна Миколаївна
ТЬЮТОР
Київський національний економічний університет (2002); магістр з обліку і аудиту в управлінні підприємницькою діяльністю
Спеціаліст

 
Фролова Валерія Іларіонівна
Фролова Валерія Іларіонівна
ПЕДАГОГ ДОШКІЛЬНОЇ ГРУПИ
Київський педагогічний коледж імені К.Ушинського (1997), вихователь в дошкільних закладах; Національний університет імені М.Драгоманова (2000); організатор-методист дошкільного виховання
Спеціаліст

 
Яланська Ірина Василіївна
Яланська Ірина Василіївна
ПЕДАГОГ ДОШКІЛЬНОЇ ГРУПИ
Донецький інститут психології та підприємництва (2008); психолог; Київський університет імені Б.Грінченка (2018); вихователь дітей дошкільного віку
Спеціаліст

 
 
Співробітники
Кириленко Аліна Віталіївна
Кириленко Аліна Віталіївна
ПЕДАГОГ-ОРГАНІЗАТОР
Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка (2019); викладач музики
Спеціаліст

 
Соколова Уляна Володимирівна
Соколова Уляна Володимирівна
ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ
Київський університет імені Бориса Грінченка (2012), практичний психолог
Спеціаліст
(098) 477-74-31

 
Лісова Оксана Віталіївна
Лісова Оксана Віталіївна
ЛІКАР-ПЕДІАТР
Національний медичний університет імені О.О.Богомольця (2017); Інститут післядипломної освіти НМУ імені О.О.Богомольця (2019), лікар-педіатр

 
Жиров Олександр Володимирович
Жиров Олександр Володимирович
ШЕФ-КУХАР
Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (2013), інженер-технолог

 
Ткач Володимир Сергійович
Ткач Володимир Сергійович
IT-ІНЖЕНЕР
Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова (2017), фізик, викладач фізики, вчитель інформатики та астрономії

 
Ситник Інна Володимирівна
Ситник Інна Володимирівна
ПОМІЧНИК ДИРЕКТОРА
Київський технікум готельного господарства (1995); маркетолог, організатор комерційної діяльності

 
Абрамова Тетяна Валеріївна
Абрамова Тетяна Валеріївна
БІБЛІОТЕКАР
Київський державний інститут культури (1996), Міжнародна академія флористики Наталії Агеєвої (2008), бібліотекар-бібліограф-технолог автоматизованих бібліотечно-інформаційних систем
Провідний бібліотекар-бібліограф