ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ
Адміністрація
Савченко Діана Володимирівна
Савченко Діана Володимирівна
ДИРЕКТОР
Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова (1997), Київський міський педагогічний університет ім. Б.Д.Грінченко (2009); вчитель української мови і літератури, керівник підприємства, установи і організації у сфері освіти та виробничого навчання
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 
Співакова Людмила Олександрівна
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З МІЖНАРОДНИХ ПРОГРАМ, ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Київський державний педагогічний інститут ім. О.М.Горького (1969), Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди (2007), вчитель географії та біології; вчитель німецької мови та зарубіжної літератури
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, CELTA (Сертифікат на право викладання англійської мови у світі, 2015)

 
Гранкіна Лариса Анатоліївна
Гранкіна Лариса Анатоліївна
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ; ВЧИТЕЛЬ ХІМІЇ
Киргизький державний університет (1990); хімік, викладач хімії
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 
Постернак Олег Олександрович
Постернак Олег Олександрович
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З ІННОВАЦІЙ, ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА МАРКЕТИНГУ; ВЧИТЕЛЬ ІСТОРІЇ
Ізмаїльський державний гуманітарний університет (2005); вчитель історії та правознавства
Кандидат історичних наук, спеціаліст вищої категорії

 
Костюченко Володимир Павлович
Костюченко Володимир Павлович
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З АДМІНІСТРАТИВНО-ГОСПОДАРСЬКИХ ПИТАНЬ
Київський енергетичний технікум (1988), Український державний університет харчових технологій (1998), технік-теплотехнік, інженер-механік

 
Шибалкова Галина Яківна
Шибалкова Галина Яківна
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З АДМІНІСТРАТИВНИХ ПИТАНЬ
Київське міське педагогічне училище № 3 (1989); Вища школа управління і маркетингу у Варшаві (2002); вчитель початкових класів; спеціаліст із маркетингу

 
Бондар Олена Володимирівна
Бондар Олена Володимирівна
ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ
Національна академія внутрішніх справ (2015), магістр психології, викладач вищого навчального закладу, практикуючий психолог, тренер
Спеціаліст ІІ категорії, почесні грамоти Департаменту освіти м. Києва та Міністерства внутрішніх справ

 
 
Центр іншомовної освіти
Суббота Ніна Вікторівна
Суббота Ніна Вікторівна
ВЧИТЕЛЬ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ
П'ятигорський державний педагогічний інститут іноземних мов (1969), вчитель французької та німецької мови
Спеціаліст вищої категорії, ветеран праці, відмінник освіти України

 
Курганська Ольга Сергіївна
Курганська Ольга Сергіївна
ВЧИТЕЛЬ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ
Педагогічний коледж при КНУ ім. Тараса Шевченко (2005), Київський національний лінгвістичний університет (2007), вчитель німецької мови; філолог, викладач німецької мови та зарубіжної літератури
Спеціаліст ІІ категорії

 
Буць Вікторія Анатоліївна
Буць Вікторія Анатоліївна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Київський лінгвістичний університет (2012); вчитель англійської та французької мови, зарубіжної літератури
Спеціаліст, міжнародний сертифікат IELTS (International English Testing System, 2015). Міжнародний Кембріджський сертифікат CELTA (Cambridge Certificate of English Language Teaching to Adults), Grade B (2015).

 
Рай Ольга Михайлівна
Рай Ольга Михайлівна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Київський державний лінгвістичний університет (2001); магістр філології, викладач іспанської, англійської мови і зарубіжної літератури
Спеціаліст

 
Борковська Яна Едуардівна
Борковська Яна Едуардівна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Київський національний лінгвістичний університет (2013); практичний психолог із знанням англійської мови
Спеціаліст

 
Хаді Алаа Саліх Хаді
Хаді Алаа Саліх Хаді
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 
Лисенко Світлана Миколаївна
Лисенко Світлана Миколаївна
ВЧИТЕЛЬ ІСПАНСЬКОЇ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ, ВИХОВАТЕЛЬ ГРУПИ ПІДГОТОВКИ ДОШКІЛЬНЯТ
Київський державний лінгвістичний університет (1998), вчитель іспанської, англійської мови та зарубіжної літератури

 
 
Центр освітніх технологій
Бойко Наталія Яківна
Бойко Наталія Яківна
ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
Донецький державний університет (1996), Луганський державний педагогічний університет ім. Т.Шевченко (2001); філолог, викладач української мови та літератури; магістр української мови та літератури
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України, почесна грамота Міністра освіти України

 
Моргун Галина Миколаївна
Моргун Галина Миколаївна
ВЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ
Київський державний педагогічний інститут ім. М.Горького (1982), вчитель фізики та астрономії
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

 
Несміян Людмила Юріївна
Несміян Людмила Юріївна
ВЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ

 
Ліщинська Олеся Сергіївна
Ліщинська Олеся Сергіївна
ВЧИТЕЛЬ ІСТОРІЇ ТА ПРАВОЗНАВСТВА
Донецький національний університет (2005); історик, вчитель історії та правознавства
Спеціаліст вищої категорії, кандидат історичних наук

 
Фесуненко Антоніна Анатоліївна
Фесуненко Антоніна Анатоліївна
УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ
Московський обласний педагогічний інститут (1977); вчитель географії та біології
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України

 
Пилипчук Світлана Станіславівна
Пилипчук Світлана Станіславівна
ВЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ
Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова (2001), вчитель біології
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 
Мігалкіна Інна Василівна
Мігалкіна Інна Василівна
ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова (1996), вчитель української мови та літератури, російської мови та літератури
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

 
Перекальська Світлана Віталіївна
Перекальська Світлана Віталіївна
ВЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ
Ніжинський державний педагогічний університет (2000); вчитель математики та фізики
Спеціаліст вищої категорії

 
Рекало Оксана Василівна
Рекало Оксана Василівна
ВЧИТЕЛЬ РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
Карагандинський державний університет; філолог, викладач російської мови та літератури
Спеціаліст вищої категорії

 
Мірошниченко Ольга Миколаївна
Мірошниченко Ольга Миколаївна
ВЧИТЕЛЬ ІНФОРМАТИКИ
Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова (2011), викладач математики, інформатики та економіко-математичних дисциплін
Спеціаліст ІІ категорії

 
Шабаш Наталія Юріївна
Шабаш Наталія Юріївна
ВЧИТЕЛЬ ЕКОНОМІКИ ТА МАТЕМАТИКИ
Український державний університет харчових технологій (1996), Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова (2016), інженер-технолог, мікробіолог; економіст, викладач економіки та інформатики
Спеціаліст

 
 
Центр початкової освіти, художнього та фізичного виховання
Нездолій Лариса Володимирівна
Нездолій Лариса Володимирівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Київський державний педагогічний інститут ім. М.Горького (1988), вчитель початкових класів
Спеціаліст вищої категорії

 
Захарова Маргарита Олегівна
Захарова Маргарита Олегівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Київський міський педагогічний коледж № 3 (2009); Київський університет імені Б.Грінченка (2010); організатор початкової освіти, вчитель початкової школи ,вчитель англійської мови початкової школи
Специаліст ІІ категорії

 
Заросінська Олена Іванівна
Заросінська Олена Іванівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Уманський державний педагогічний інститут (1996), вчитель початкових класів

 
Буздуган Оксана Юріївна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Миколаївський державний педагогічний інститут (1990); вчитель початкових класів
Спеціаліст вищої категорії

 
Ющенко Ірина Анатоліївна
Ющенко Ірина Анатоліївна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Коростишевське педагогічне училище (1990), Житомирський державний педагогічний інститут ім. І.Франка (1995), Київський університет ім. Б.Грінченко (2006); вчитель початкових класів; вчитель української мови та літератури; практичний психолог
Спеціаліст вищої категорії

 
Гомонай Андреа Імреївна
Гомонай Андреа Імреївна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Мукачевський гуманітарно-педагогічний інститут (2006), вчитель початкових класів
Старший вчитель

 
Петренко Юлія Вікторівна
Петренко Юлія Вікторівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

 
Альошина Ольга Іллівна
Альошина Ольга Іллівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Стерлітамакський державний педагогічний інститут (1992), вчитель початкових класів
Вчитель вищої педагогічної категорії

 
Макогоненко Олена Олексіївна
Макогоненко Олена Олексіївна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова (2013), магістр початкової освіти, вчитель початкових класів, практичний психолог
Спеціаліст

 
Цехановська Анастасія Олександрівна
Цехановська Анастасія Олександрівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Київський університет імені Б.Грінченка (2012), вчитель початкових класів, вчитель англійської мови у початкових класах
Спеціаліст ІІ категорії

 
Райніке Олена Вікторівна
Райніке Олена Вікторівна
ВЧИТЕЛЬ МУЗИКИ
Вінницьке музичне училище ім. М.Леонтовича (1986), Львівська державна консерваторія імені М.Лисенко (1991), викладач, концертмейстер, соліст камерного ансамблю, концертний виконавець
Спеціаліст вищої категорії

 
Бережна Лариса Віталіївна
Бережна Лариса Віталіївна
ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
Київський державний інститут фізичної культури (1988), тренер-викладач з легкої атлетики
Заслужений майстер спорту. Чемпіон світу з легкої атлетики (1991)

 
Стрельцов Владислав Євгенович
Стрельцов Владислав Євгенович
ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

 
Сарнецький Олександр Станіславович
Сарнецький Олександр Станіславович
ВЧИТЕЛЬ ПЛАВАННЯ
Національний університет фізичного виховання та спорту (2009), тренер з плавання, викладач фізичного виховання
Чемпіон світу з підводного плавання (2006)

 
Позій Ганна Ігорівна
ВЧИТЕЛЬ ПЛАВАННЯ

 
Слободян Ірина Ігорівна
Слободян Ірина Ігорівна
ВЧИТЕЛЬ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ
Комунарський гірничо-металургійний інститут (1988), Слов'янський державний педагогічний університет (2010); інженер-технолог; викладач загальнотехнічних дисциплін; вчитель технологій

 
Паюк Ольга Іванівна
Паюк Ольга Іванівна
ВЧИТЕЛЬ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

 
Тодорова Ярослава Іллівна
ВЧИТЕЛЬ ХОРЕОГРАФІЇ

 
Пацовська Любов Петрівна
Пацовська Любов Петрівна
ВИХОВАТЕЛЬ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ
Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Тичини (1977), вчитель початкових класів

 
Асланян Рипсиме Львівна
Асланян Рипсиме Львівна
ВИХОВАТЕЛЬ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ
Абхазький державний університет ім. О.Горького (1987), філолог, викладач російської мови та літератури

 
Донченко Наталія Валеріївна
ВИХОВАТЕЛЬ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ

 
Осадчук Катерина Русланівна
Осадчук Катерина Русланівна
ВИХОВАТЕЛЬ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ

 
Пелюхня Ірина Миколаївна
Пелюхня Ірина Миколаївна
ВИХОВАТЕЛЬ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ

 
 
Співробітники
Абрамова Тетяна Валеріївна
Абрамова Тетяна Валеріївна
ПЕДАГОГ-ОРГАНІЗАТОР, БІБЛІОТЕКАР
Київський державний інститут культури (1996), Міжнародна академія флористики Наталії Агеєвої (2008), бібліотекар-бібліограф-технолог автоматизованих бібліотечно-інформаційних систем
Провідний бібліотекар-бібліограф

 
Комендант Валентина Володимирівна
Комендант Валентина Володимирівна
МЕДИЧНА СЕСТРА
Київський медичний коледж (2005), Міжрегіональна академія управління персоналом (2007). медична сестра; бакалавр психології

 
Карпенко Світлана Віталіївна
Карпенко Світлана Віталіївна
ШЕФ-КУХАР
Київське вище професійне училище № 3 (1996), Київський технікум готельної справи (2005), Київський університет туризму, економіки та права; повар, технік-організатор, спеціаліст готельної справи

 
Ткач Володимир Сергійович
Ткач Володимир Сергійович
IT-ІНЖЕНЕР

 
Ситник Інна Володимирівна
Ситник Інна Володимирівна
ПОМІЧНИК ДИРЕКТОРА
Київський технікум готельного господарства (1995); маркетолог, організатор комерційної діяльності