ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

Психологічна служба в школі створена з метою підтримки психологічного здоров'я і комфорту дітей, підвищення якості навчальної та виховної роботи. Практичний психолог здійснює психологічну діагностику та супровід навчання учнів, проводить заняття і тренінги, консультує батьків, організовує профорієнтацію старшокласників.

Школа створює умови для розвитку креативності, емоційного інтелекту і навичок комунікації учасників навчального процесу. Передбачені арт-терапевтичні заняття, використовується ігротехніка, діє школа лідерства тощо.

Учням гімназії психолог також надає допомогу у вирішенні особистісних проблем, проблем ставлення до навчання, конфліктів у міжособистісному спілкуванні тощо. Вчителі отримують підтримку психолога в вигляді порад зі створення оптимальних умов роботи з різними групами учнів.