МЕДИЧНА СЛУЖБА

Школа здійснює заходи з охорони здоров'я учнів.

Перед початком навчального року учні проходять медичний огляд лікарями-фахівцями в медичних установах. Дані огляду заносяться до спеціальних карток.

У перші дні нового навчального року медична сестра спільно з учителями встановлює висоту парт відповідно до росту дітей.

Важливим напрямком роботи медичної сестри є контроль за фізичним розвитком і вихованням учнів. З цією метою організовано регулярне відвідування уроків фізкультури та плавання, а також контроль за виконанням приписів та рекомендацій щодо рівномірного розподілу навантаження на організм.

Контролюючи організацію харчування в школі, медична сестра стежить за санітарним станом їдальні, технологією приготування страв, їх калорійністю, вітамінної забезпеченістю.