ПРО ГІМНАЗІЮ

«Globe International School» - міжнародний приватний навчальний заклад інноваційного характеру з англійською, українською, німецькою та російською мовою викладання. 

Ініціатором створення, інвестором та засновником школи у 2013 р. є ПАТ "Промінвестбанк" - один з найбільших комерційних банків України.

Департаментом освіти та науки Київської міської державної адміністрації затверджена Концепція розвитку у форматі школи повного дня та видана ліцензія у сфері загальної середньої освіти, яка була подовжена після успішного проходження навчальним закладом державної атестації у 2016 р. 

У 2017 р. школа визнана кращим навчальним закладом України. Асамблея ділових кіл України нагородила школу сертифікатом "Золотого символу якості національних товарів і послуг".

Навчально-виховний процес триває з 9:00 до 18:00. Основні заняття передбачені у першій половині дня. В другій половині учні відвідують гуртки та готуються до міжнародних іспитів.   

Переваги нашої школи:

- зміст освіти, орієнтований на державні та світові стандарти, зокрема міжнародні програмі Cambridge та Deutsches Sprachdiplom;

- кількість учнів в класах не перевищує 15 осіб;

- креативний і досвідчений педагогічний колектив;

- інноваційне освітнє середовище, можливість для дистанційного навчання;

- школа має статус центру Cambridge English Language Assessment Centre з підготовки та складання міжнародного іспиту з англійської мови;

- електронна система пропуску, якісне харчування, відеоспостереження та увага до здоров'я дитини;

- потужний спорткомплекс з басейном, тренажерами і дитячим майданчиком;

- педагогіка партнерства та сучасна модель комунікації між учнями, вчителями, батьками.