Участь у настановчій сесії МАН
Участь у настановчій сесії МАН
Приємно відзначити, що GLOBE International School посіла 1-е місце серед усіх закладів загальної середньої освіти Деснянського району Києва за кількістю призових місць, здобутих в конкурсі-захисті науково-дослідних робіт Малої академії наук.

В 2018-2019 навчальному році учні нашої школи отримали 9 призових місць на районому етапі ( з них 4 - перших) та 5 призових місць на міському етапі.

І вже у вересні стартувала діяльність шкільного наукового товариства юних дослідників. Плануються дослідження в найрізноманітніших секціях та напрямках.

18 вересня найактивніші учні відвідали "Науковий променад" - велику настановчу сесію Київської МАН в колонній залі КМДА. У програмі заходу були майстер-класи, наукові шоу, конкурси та призи.