Augmented Reality на наших уроках
Augmented Reality на наших уроках
«Діти, а зараз час діставати смартфони та планшети», – так починається один із STEM-уроків нашої школи.

Віртуальна, або як її ще називають, доповнена реальність («AR» Augmented Reality) майже не новина. Зараз про неї багато говорять. А ми не тільки говоримо, але й використовуємо AR на уроках інформатики.

Доповнена реальність використовує середовище навколо нас та накладає на нього частинку віртуальної інформації, наприклад, графіку, звуки та реакцію на дотики.

Наша школа підтримує інновації в освіті. Ми любимо все нове і цікаве, що може зробити навчання корисним та незвичайним.
На уроці інформатики з учнями 5-6 класів ми доторкнулися до одного з видів доповненої реальності (маркерна), де діти використовують свої ґаджети. Учні на власному досвіді перевірили, що таке доповнена реальність і побачили її можливості.