Семінар для вчителів фізики і математики
Семінар для вчителів фізики і математики
28 лютого 2019 року в Globe International School був проведений семінар для вчителів фізики і математики Деснянського району м.Києва на тему «Розкриття наскрізної лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» засобами інтегрованих проектів для учнів 5–11-х класів».

В проведенні семінару брали участь методист з математики та фізики управління освіти Деснянського району Мельник М.М., вчитель географії Фесуненко А.А., вчитель фізики Моргун Г.М., вчитель інформатики Бондарчук І.В. та учні 9-10 класів, які презентували проект «Альтернативні джерела енергії в житті людини від давніх часів до сьогодення».

Метою проекту було визначення можливостей відновлюваних джерел енергії у світі та Україні інформаційно – пошуковим методом. Саме таким чином можна сформувати інтерес до заощадження ресурсів і енергії, усвідомити у чому полягає енергоощадна поведінка.