Європейська нагорода за якість
Європейська нагорода за якість
Директор Globe International School Діана Володимирівна Савченко мала честь отримати високу міжнародну нагороду від Europe Bisiness Assembly Corporation of Social Partnership в номінації "Європейська нагорода за якість".

Наша школа стала міжнародно визнаним кращим навчальним закладом 2018 року.

Таке визнання з боку генерального директора Еurope Bisiness Assembly Джона Неттінга школа одержала за досягнення високої якості у відповідності до європейських стандартів освіти.

Вітаємо всіх наших учнів та вчителів. Саме завдяки вашим старанням та зусиллям ми сьогодні - високий стандарт якості освіти!

Вітаємо нашу дружню велику родину батьків. Ваша підтримка та допомога дозволяють нам рухатися далі і здобувати нові перемоги!

Вітаємо нашого керівника і головного натхненника всіх добрих справ і змін - Діану Володимирівну - з почесним визнанням її успішних зусиль на чолі творчої команди.