День учнівського самоврядування
День учнівського самоврядування

На один день у школі відбулися великі зміни: до роботи взявся новий педагогічний колектив - старші учні нашої школи, які проводили уроки у початкових класах із різних предметів і навіть керували школою. Звісно, хлопці та дівчата готувалися і хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, однак успішним.

Директор школи та його заступники зранку провели нараду і розпланували день. Заступники директора відповідали за проведення попереднього захисту робіт МАН та трудову дисципліну. Учні 10-го класу навчали молодших школярів. Працював психолог, помічник директора та бібліотекар. День закінчився фінальним гала-концертом “Globe Factor”.

Це був важкий день для наших учнів, але вони впорались на найвищому рівні! Кожен мав можливість побачити і подумати про те, якою є професія вчителя, як працювати разом і керувати школою.