БІБЛІОТЕКА

Фонд бібліотеки школи становить біля 22 тисяч екземплярів художньої, методичної, довідкової, енциклопедичної та іноземної літератури. Школа постійно використовує в роботі іноземну та вітчизняну періодику.

Ресурсний центр у бібліотеці оснащений комп'ютерами, підключеними до мережі Інтернет. Тут учні можуть проходити підсумкове тестування, готувати науково-дослідні роботи та власні проектні дослідження, виконувати домашні завдання тощо.

Бібліотека забезпечує постійне інформування користувачів про друковані видання, готує тематичні стенди та дні інформації, огляди нових надходжень та публікацій, сприяє формуванню інформаційної культури; консультує з питань організації сімейного читання, знайомить з інформацією по вихованню дітей.