ПРО ШКОЛУ
savchenko.jpg
Cambridge Globe International Lyceum - міжнародний приватний навчальний заклад інноваційного характеру з англійською, українською та німецькою мовами викладання з 1 по 11 класи.

У 2017 р. школа визнана кращим навчальним закладом України. Асамблея ділових кіл України нагородила школу сертифікатом "Золотого символу якості національних товарів і послуг".

Білінгвальна навчальна програма початкової школи має на меті інтегрувати дві освітні програми:

-  міжнародну програму Сambridge International Primary

- Державний стандарт початкової освіти України.

Програма Сambridge International Primary розроблена для дітей віком від 5 до 11 років і надає можливість авторизованим школам використовувати навчальний план, за яким передбачено розвиток основних учнівських компетенцій і розуміння таких навчальних дисциплін як англійська мова, математика, природознавство, Cambridge Global Perspectives and ICT Starters.

Cambridge International Primary поглиблює не лише академічні знання, уміння і навички, але і формує життєві компетенції молодших школярів.

За цією програмою оцінювання навчальних досягнень учнів проводиться в процесі тестування за вибором:

- Primary Progression Tests (внутрішнє тестування);

- Primary Checkpoint (тестування, організоване екзаменаційною комісією Cambridge Assessment).

У тестах закладені міжнародні освітні стандарти, що заслуговують особливої довіри учнів, вчителів та батьків в усьому світі.

Оцінювання Cambridge Assessment International Education є справедливим, об’єктивним, надійним та практичним. Оцінюванню підлягають глибокі предметні знання, концептуальне розуміння та навички мислення на вищому рівні. Гнучка структура оцінки максимізує час для навчання та навчання.

Державний стандарт освіти виконується у повному обсязі. Викладання навчальних програм загальної початкової освіти України забезпечує виконання високих академічних стандартів української школи.

Навчальний процес в Cambridge International Primary, окрім мови викладання (англійська), характеризують і додаткові курси: німецька, французька  та іспанська мови; розвиток критичного мислення та основи проектної діяльності; курс розвитку активної уваги; розвиток   творчих здібностей та обдарувань учнів.

Уникнути перевтоми і психологічної напруги, раціонально розподілити навчальне навантаження, учням допомагає збалансований режим роботи школи повного дня і розклад уроків, який забезпечує  своєчасний відпочинок, прогулянки на свіжому повітрі, зміну видів навчальної діяльності та рухової активності молодших школярів.

Кваліфікаціі Сambridge International широко визнані університетами та роботодавцями всього світу. Кембриджські студенти можуть бути впевнені в тому, що їх кваліфікація буде визнаною і валідною протягом всієї своєї освіти та кар'єри, у своїй країні та на міжнародному рівні.

Навчально-виховний процес у програмі Cambridge Primary international супроводжують два педагоги та асистент:

- педагог, який забезпечує виконання Державного стандарту початкової освіти і здійснює навчання на рідній мові;

- вчитель міжнародної програми, який забезпечує англомовне навчальне середовище;

- вихователь-асистент.

Колектив школи створює умови для повноцінного розвитку і становлення особистості своїх вихованців за допомогою вивчення соціально-практичного курсу «Lead the future» («Керуй майбутнім!»).