БЕЗПЕКА

В школі діє система електронного пропуску. Батькам і персоналу видаються безконтактні електронні картки, учням – особисті ключі, за допомогою яких вони мають доступ до персональної шафи, де зберігаються особисті речі, верхній одяг та гаджети.

За периметр гімназії ніхто без дозволу адміністрації чи класного керівника не може вийти.

В класах, спортивному залі, басейні та коридорах встановлені відеокамери. Батьки в будь-який зручний час можуть спостерігати за ходом навчального процесу, творчими заняттями, спортивними іграми, дозвіллям дітей на перервах та кружках.

Система відеоспостереження легко налаштовується як на персональних комп'ютерах, так і на планшетах і телефонах батьків.

З питань налаштування звертатись до IT-спеціаліста школи за телефоном (095) 273 58 35.