ПОДІЯ
Тиждень математики в ліцеї
17.01.2022
Тиждень математики в ліцеї
Протягом тижня учні школи мали змогу відправитися у веселу і захопливу мандрівку Країною математики. Діти розгадували ребуси, головоломки, розв'язували цікаві задачі, були учасниками вікторин, змагань, конкурсів, інтелектуальних ігор.

Тиждень розпочався проведенням «Математичних перегонів» серед учнів 5-х класів, діти намагались якнайшвидше повідомити відповідь вчителю, а також «Математичних лабіринтів» серед учнів 6-х класів, де учні проявили свої знання та застосували логічне мислення.

Учні 9-А класу мали можливість перевірити свої знання у «Математичному квесті». На уроці були запропоновані задачі, що перевіряли такі математичні компетентності: обчислювальну, інформаційно графічну, просторово-орієнтаційну, алгебраїчну, геометричну та логічну. Учні старанно виконували всі завдання та отримали задоволення від результатів.