Вибори учнівського президента
Вибори учнівського президента
У нашому ліцеї ми велику увагу приділяємо учнівському самоврядуванню. Приємно відзначити, що ініціатива самоврядування походила від самих учнів! У нас є лідери класів та учнівський Президент.

У 2019 му році відбулися перші вибори Президента школи. Нею стала тоді ще учениці 7-го класу Софія Дубовська. Ми щиро дякуємо Софії за ініціативність та плідну працю.

І ось нещодавно у нас знову відбулось свято учнівської демократії - вибори учнівського президента школи. ⠀
У цьому році кандидатів було три: Артем Шишацький учень 7-го класу, учениця 8-б класу Діана Соломаха та учениця 9-а класу Круглик Валерія.

Навіть не сумнівайтесь, все було як у дорослому житті! Підготовка кандидатами передвиборчих програм, дебати з каверзними питаннями, дискусії, урна для голосування, спостереження під час підрахунку. ⠀

За результатом підрахунку голосів перемогу отримала Діана Соломаха! Вітаємо Діану та бажаємо успіхів! Нехай цей рік стане якісною сходинкою до розкриття творчого та лідерського потенціалу.