Школа стала партнером екзаменаційного центру ÖSD
Школа стала партнером екзаменаційного центру ÖSD
Ми раді Вам повідомити, що з 13 лютого 2020 року наша школа Globe International School є партнером Екзаменаційного центру ÖSD (Австрійський Мовний диплом).

Австрійський мовний диплом – це визнана міжнародна система іспитів з предмету «Німецька мова як іноземна та німецька мова як друга мова». Абревіатура ÖSD має два значення: 1) Österreichisches Schprachdiplom Deutsch - Австрійський мовний диплом.
2) Österreich, Schweiz, Deutschland - Австрія, Швейцарія, Німеччина.

Іспити розроблені відповідно до Європейської директиви з іноземних мов та орієнтуються на шкалу Загальноєвропейських рекомендацій з іноземних мов (англ. СEFR / нім. GER) та на профіль «Німецька мова».

Сертифікати визнаються в усьому світі і є підтвердженням рівня володіння німецькою мовою, необхідного для отримання освіти в навчальних закладах Австрії, Німеччини та Швейцарії.

Отже, учні які в нашій школі вивчають німецьку мову, матимуть можливість підготуватись до іспитів ÖSD та отримати австрійський мовний диплом.