Фізика і географія очима учнів
Фізика і географія очима учнів
На початку березня у ліцеї відбувся тиждень географії і фізики. Активну участь у підготовці та проведенні заходів взяли учні 6-10 класів.

Для учнів 7-х та 8-х класів був організований природничо-математичний марафон. Крім того, у 7-х класах були проведені уроки-дослідження з географії за темою: «Подорож маршрутом, що проходить через об’єкти Північної Америки, занесені до Списку природної спадщини ЮНЕСКО», а у 8-х класах - уроки-дослідження з фізики за темою «Послідовне з'єднання провідників».

Дев'ятикласники представили чудовий проект за темою «Народні художні промисли України». В 10 класі проведено урок-семінар з астрономії за темою «Видимий рух Сонця і Місяця».

Традиційно протягом тижня учні 6-х, 7-х, 8-х класів розгадували кросворди і філворди з географії і фізики.