Гра «Що? Де? Коли?» між вчителями та учнями
Гра «Що? Де? Коли?» між вчителями та учнями
У 1975 році з’явилась гра, яка навіть зараз є актуальною, цікавою та захоплюючою. Так! Це «Що? Де? Коли?».

Ось і в GIS відбулась саме ця гра. На відміну від класичної гри, де знавці змагаються з телеглядачами, у нас правила були видозмінені.

Грала команда учнів проти команди вчителів. Попередньо гравці підготували питання, які на грі ведучий почергово ставив командам. Якщо гравці відповідали правильно, їм зараховувалось 1 очко, якщо неправильно – команда-суперник отримувала 0,5 очка. Гра тривала до перших набраних 6 очок.

Спочатку команда вчителів впевнено перемагала, і здавалось, що ніщо вже не завадить їхньому тріумфу, однак команда учнів змогла переломити хід гри, і виграти з рахунком 6:3,5.

Вітаємо команду переможців у складі: Абрамова Анна, Дружина Вероніка, Каргін Денис, Острецов Борислав, Райніке Олександр, Журавльов Арсеній.