Наш вчитель став призером конкурсу "Вчитель року"
Наш вчитель став призером конкурсу "Вчитель року"

Globe International School – школа, в якій не тільки діти розвиваються та розкривають свій потенціал, це школа, в якій навчають найкращі, веселі, креативні, допитливі, високо ерудовані натхненники - педагоги–майстри.

Відбувся конкурс «Вчитель року - 2020». 25 конкурс «Вчитель року» проводився у п᾿яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Хімія», «Початкова освіта».

Наш вчитель початкових класів Лариса Вікторівна Кащенко взяла участь у конкурсі у номінації «Початкова освіта». Конкурсанти пройшли тестування з фахової майстерності, презентували власні методичні напрацювання, проводили уроки, демонстрували рівень володіння методикою викладання.

14 лютого 2020 року у Муніципальній галереї мистецтв відбулося нагородження переможців та учасників І (районного) етапу конкурсу «Вчитель року – 2020».

Вітаємо Ларису Вікторівну, яка посіла ІІ місце у І (районному) етапі конкурсу.