Участь у програмі @Healthy Schools
Участь у програмі @Healthy Schools
А ми продовжуємо участь у програмі @Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів. Цього разу - конкурс від Євгена Клопотенка.

Рада учнівського самоврядування підійшла до нього креативно. Діти вирішили взяти участь у конкурсі у цікавому для них форматі. Наш шеф-кухар Олександр разом зі своєю командою підтримав таку учнівську пропозицію. Так у Міжнародній школі ГЛОБУС для учнів 1-11 класів з’явилось «Італійське меню від Євгена Клопотенка».

Дітям надзвичайно сподобалась ідея такого тематичного меню та вони з завзяттям почали готуватися до цього дня. Наймолодші прикрашали стіни їдальні власноруч створеними італійськими прапорцями. Учні середньої та старшої школи виготовили яскраву та смачну фотозону ще й підібрали італійську музику, що лунала під час перерв.

Ми завжди раді брати участь у таких цікавих проєктах, де дорослі та діти разом створюють щось нове, цікаве та корисне для здоров’я.