Парад наук
Парад наук
Іноді по п'ятницях на сьомому уроці ми дозволяємо собі побігати по школі, але, звісно ж, з користю не лише для здоров'я, а й для інтелекту.

Давньою традицією є щорічний квест наук, який зазвичай проходить в листопаді. І ось знову для 5-10 класів свою роботу відкрили аж сім наукових станцій: фізика, хімія, інформатика, біологія, географія, математика, історія.

А щоб було веселіше команди учнів формувались за різновіковим та мішаним принципом. Учні різних класів мали б познайомитись, обрати собі капітана і придумати назву команди, а потім вирушити за маршрутом.

А далі було розв'язання логічних задач, математичні вправи, фізичні досліди, картографічні завдання, конкурси на кмітливість, уважність, ерудицію та навіть наукову інтуїцію.

І мало хто знає, що насправді перемогу завжди отримує ті учні, які досягають найвищого рівня командної взаємодії, де панує взаємодопомога і взаємовиручка. Так сталось і цього разу.

Фотозвіт за посиланням: http://gymnasium.com.ua/school_life/photo/451/