Вибори учнівського президента
Вибори учнівського президента
За 7 років існування нашої школи, учнів стало так багато, що без дієвого учнівського самоврядування вже не обійтись.
Приємно відзначити, що ініціатива самоврядування походила від самих учнів, які жваво зацікавились співучастю в управлінні таким складним колективним організмом як школа.

І ось - свято учнівської демократії - вибори учнівського президента школи. Навіть не сумнівайтесь, адже все було як у дорослому житті.

Підготовка кандидатами передвиборчих програм, справді азартні дебати в актовій залі, каверзні питання, мотиваційні відеоролики, дискусії щодо можливих змін шкільного життя, урна для голосування, спостереження під час підрахунку тощо.

Боротьба між кандидатами справді була запекла, адже балотувались учень 10 класу Борислав Острецов, учениця 10 класу Єлизавета Андреєва та учениця 7-с класу Софія Дубовська.

За результатом підрахунку голосів учнів перемогу отримала Софія Дубовська.

Бажаємо їй успіхів та виконання всіх обіцянок, адже цікавої роботи буде надзвичайно багато.

Фотозвіт за посиланням: http://gymnasium.com.ua/school_life/photo/450/