І місце в конкурсі патріотичної пісні "Україна від "А" до "Я"
І місце в конкурсі патріотичної пісні "Україна від "А" до "Я"
Перемога, якій радіє вся наша дружня Міжнародна школа Глобус.

Творчий колектив "Співочі голоси" учнів 4-х класів під керівництвом вчителя музичного мистецтва Олени Райніке виборов 1-е місце у конкурсі патріотичної пісні «Україна від «А» до «Я».

Конкурс був організований Управління освіти Деснянського району м. Києва та проводився в рамках міського проекту «Нам Україна вище над усе» і присвячений миру та єдності нашої держави.

Цього року конкурс був присвячений 70 річчю легендарного українського композитора, поета і виконавця Володимира Івасюка.

Наші учні представили чудову композицію «Пісня буде поміж нас» і вразили своїми талантами не лише вимогливе журі, а й глядачів, вчителів та батьків.

Вітаємо наш творчий колектив із чудовою перемогою та бажаємо нових творчих звершень!!!