День захисту тварин у школі
День захисту тварин у школі
Щороку 4 жовтня весь світ відзначає День захисту тварин. В цей день організовують різні заходи та акції по всьому світу, щоб звернути увагу людей до актуальних проблем тваринного світу і навколишнього середовища. І це стосується не тільки диких тварин, а й домашніх улюбленців.

Наші учні та вчителі теж не залишились осторонь. Діти залюбки прикрасили свої класні кімнати селфі з тваринами, а також взяли участь у благодійній акції «Допомога бездомним тваринам». Гроші та харчі будуть передані в притулок для тварин.

Середня та старша школа провели дебати на тему: «Animal testing». Учні вирішували проблему «за» чи «проти» експериментів над тваринами. Пам’ятаймо, що всім братам нашим меншим потрібна турбота, ласка та любов. І вони обов`язково відповідатимуть нам тим же!