Європейський день іноземних мов
Європейський день іноземних мов
27 вересня в «Міжнародній школі Глобус» відбувся Європейський день мов, що покликаний привернути увагу до поглибленого вивчення різноманітних іноземних мов.

В рамках його святкування відбулася гра «Хто хоче стати мільйонером». У ході змагань учні мали можливість протестувати свої знання з соціокультурних питань, країнознавства та зануритися у іноземні мови. Гра виявилась цікавою і захоплюючою. Чудові музичні паузи додавали бадьорості та сміливості командам. Ну а у підсумку, звісно, - перемога! Мільйонерами стали всі присутні, адже кожен отримав мільйон емоцій!

Заходами відзначились вчителі німецької та французької мов. Учні нашої школи вивчають мову Бальзака та Гете із задоволенням. У кожного своя мета стосовно французької та німецької (хтось хоче навчатися у Парижі, хтось - відпочивати у Німеччині), але всі розуміють, що шлях до неї єдиний - наполеглива праця.