Green Day
Green Day
Наша школа, як частина глобальної мережі Cambridge International Schools, 20 вересня підтримує загальнонаціональний британський проект Green UNISON Day.

Ця подія закликає привернути увагу учнів шкіл до зміни клімату на планеті Земля. Усе більше людей розуміють, що кліматична криза є найбільшою загрозою, з якою зустрічається людство. І учні нашої школи разом за батьками та викладачами можуть допомогти привернути увагу до цієї проблеми.

Ми вирішили зробити незвичайний АРТ-об'єкт з пластикового бруду, що буде надихати нас на подальші дії щодо охорони навколишнього середовища. Для цього ми запрошуємо всіх збирати кришечки від пластикових пляшок у контейнери, які стоять у батьківській кімнаті. І потім, використовуючи STEAM підхід, ми разом створимо еко-інсталяцію.