Емоційний інтелект як основа розвитку особистості педагога
23.08.2019
Емоційний інтелект як основа розвитку особистості педагога
Навчальний сезон стартує. І починається він традиційно з тренінгових заходів.

В цьому році GLOBE International School впроваджує програми розвитку емоційного інтелекту (EQ) у вчительському, батьківському та учнівському колективах.

Директор школи Діана Савченко стала сертифікованим тренером з EQ, пройшовши спеціальне навчання у відомих спеціалістів та опанувавши методику розвитку EQ.

Принагідно зазначимо, що Міжнародна школа Глобус стала першим і єдиним закладом загальної середньої освіти України, в якому адаптуються сучасні практики емоційного інтелекту до освітнього процесу.

І зараз на базі нашої школи відбувається тренінгова сесія "Емоційний інтелект як основа розвитку особистості педагога".

Складові EQ, розвиток емоційної грамотності, правила контролю емоцій, профілактика педагогічного вигорання, ритуали емоційної гігієни, рівні розвитку емпатії - ось далеко не повний список тем, що опановують під час тренінгів.

Кожен вчитель за методикою Холла визначає рівень свого емоційного інтелекту, отримує можливість для побудови власної моделі розвитку EQ, знайомиться з техніками контролю емоцій тощо.

Далі в проекті школи ознайомлення з провідними практиками EQ наших батьків та учнів.

Більше фотографій за посиланням: http://gymnasium.com.ua/school_life/photo/432/