Наші учні отримали перемогу на фестивалі шкільних стартапів
Наші учні отримали перемогу на фестивалі шкільних стартапів

Що буде якщо об'єднати дівчат 7-го класу та STEM навчання, а  ще й помножити на весняний настрій?

Буде перемога з проектом «SMART FRIDGE» у київському фестивалі стартапів у 5-ти  номінаціях та 1 місце у номінації «найкращий DIGITAL- проект».

Цього року у «Class ідея 2019», міському фестивалі шкільних стартапів, брали участь 104 проекти. Стартапи були розроблені учнями 1-11 класів разом з педагогами.

Наші дівчата створили мобільний додаток у програмі С++ (Arduino), який встановили на прототип холодильника. Корпус прототипу вони розробили на заняттях з 3D  моделювання та видрукували з екологічного пластику PLA на шкільному 3D принтері.

Також дівчата облаштували «розумний холодильник» різними датчиками, якими вони керували на відстані, демонструючи потенційним інвесторам та членам Жури можливості свого розумного пристрою.

За результатами конкурсу проект « SMART FRIDGE» був відзначений особливими нагородами від досвідченого журі, партнерів Фестивалю та від Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва.

Вітаємо дівчат та їх керівників з перемогою!