Тиждень фізики та географії
Тиждень фізики та географії
21-25 січня 2019 р. у школі був проведений тиждень фізики та географії. Активну участь у підготовці та проведенні заходів взяли учні 5 – 10 класів.

Учні 6-а та 7 класів підготували кросворди з географії, восьмикласники працювали над проектами «Народні прикмети погоди», «Вплив клімату на здоров’я людини», «Подорож 50 – ю паралеллю», учні 9 класу підготували презентації і повідомлення до семінарського заняття по темі «Вплив радіоактивного випромінення на людину», учні 10 класу підготували вікторину «Явища природи», конкурс «Як я знаю Україну».

Протягом грудня – січня місяців учні 9-10 класів працювали над проектом «Невичерпні джерела енергії в житті людини від давніх часів до сьогодення». Проект був представлений великій аудиторії учнів (7-10 класи) та вчителям школи.

При підведенні підсумків тижня учні отримали грамоти за активну участь у проведенні тижня фізики та географії, буклети, солодощі.