Відзначення Дня Соборності
Відзначення Дня Соборності
22 січня 1918 року вперше в XX столітті була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради незалежність. І ось, через рік, 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в одну державу. Настав день, за який українці боролись упродовж багатьох століть. Злилися століттями відірвані одна від одної частини єдиної України.

Саме тому з нагоди Дня соборності України 22 січня 2019 року в гімназії 39 відбувся Форум учнівської молоді. У цьому заході взяли участь вчитель історії Ліщинська Олеся Сергіївна та учениця 10 класу Мотчана Поліна.

Учасники форуму дослідили становлення суверенітету та незалежності в нашій державі. Кожен висловив свою думку, щодо майбутнього України. Наша учениця розказала про сучасні виклики соборності України.