День дівчат у STEM професіях
День дівчат у STEM професіях

5 грудня, у День дівчат, ми вирішили поєднати напрямок STEM-навчання та наш новий профорієнтаційний проект «КАРТА ПРОФЕСІЙ» і відправилися на цікаву екскурсію.

Разом з дівчатами 7-8 класі ми відвідали міжнародну фармацевтичну компанію TEVA. Як міжнародна сучасна школа, ми розуміємо, що такі зустрічі та особистий досвід спілкування з представниками науково-дослідних компаній допоможе нашим перспективним ученицям викликати зацікавленість до науки, техніки, інженерії та математики (STEM).

Ми вдячні за таку ініціативу Центру "Розвиток КСВ" та керівнику напрямку STEM нашої школи Роксолані Левицькій за організацію та супровід дівчат. Плануємо подовжувати цей досвід і надалі та відвідати у цьому навчальному році ще не одну інноваційну технологічну компанію.