Тиждень української мови та літератури
Тиждень української мови та літератури
З 8 по 16 листопада у Globe International School пройшов предметний тиждень української мови та літератури.

Протягом тижня відбулися такі заходи, як літературна вікторина, хвилини грамотності «Так буде українською», цікавинки з культури мовлення, мультимедійні презентації «Мово рідна, слово рідне!», «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» тощо.

Також учні 5-6 класів написали тематичні диктанти до Дня української мови та писемності, а більш старші класи долучились до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Паралельно наші учні підготувались та добре виступили на районному рівні Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, а 16 листопада великою командою 5-11 класів – на районному рівні ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Чекаємо на підсумки змагань і дякуємо учням за старанність, а вчителям – за відданість справі.