Еко-караван
Еко-караван
23 жовтня шкільна команда GLOBE International School у складі п’яти- та шестикласників вперше взяла участь в міському екологічно-інтелектуальному турнірі «Еко-караван».

В першій грі 8 наших учнів змагались з учнями 212-ї школи. Тема гри: «Подорож континентами». Гра вийшла запеклою, команди йшли «ніс в ніс». У кінцевому рахунку зафіксовано бойову нічию з рахунком 25:25.

В грі учні не лише показали знання та ерудицію, а й вміння працювати в команді, бути одним цілим. Крім того, юні екологи дізнались про актуальні екологічні проблеми людства, та заходи для подолання цих проблем. Заходи, які кожен може застосовувати в повсякденному житті задля збереження нашої Планети.

Після гри учні відвідали зоокуток Київського палацу дітей та юнацтва, де познайомились з декоративними птахами, цікавими гризунами та великою ящіркою-агамою.

Наступна гра відбудеться в грудні.