Математичний занзібар
18.09.2018
Математичний занзібар
16 вересня в Києві відбувся традиційний математичний занзібар, як першій захід XV Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової.

Математичний занзібар – це командне змагання, що відбувається на математичних факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Кожна команда має в своєму складі 6 або менше гравців. Перед початком змагання командам видаються одразу усі задачі (від 10 до 20), які вони розв’язують протягом 2 годин. Журі перевіряє лише відповідь.

Вперше в ньому взяли участь дві команди Globe International School – учні 8 та 9 класів. Учнів підбадьорювали наші вчителі математики – Людмила Несміян та Світлана Перекальська. І хоч більшість представлених команд – від столичних шкіл з поглибленим вивченням математики, нам приємно відзначити, що нашим учням не байдужа математика. Дякуємо нашим командам за активну участь!