Globe International School - одна з найкращих у рейтингу шкіл Києва
23.08.2018
Globe International School - одна з найкращих у рейтингу шкіл Києва
Прийшов час рейтингів шкіл за результатами ЗНО. Нам приємно відзначити, що GLOBE international school - в перших лавах якісної освіти!

Відповідно до статистики Українського центру оцінювання якості освіти за відсотком випускників 11 класів, що набрали 180-200 балів, наша школа посіла:
- 1 місце - з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ серед усіх шкіл Деснянського району;
- 1 місце - з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ серед усіх шкіл Деснянського району;
- 1 місце - з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ серед усіх шкіл Деснянського району;
- 1 місце - з ГЕОГРАФІЇ серед усіх шкіл Деснянського району.

Детальніше із статистичними даними ви можете ознайомитись за посиланням: https://zno.testportal.com.ua/stat/2018

За основу іншого рейтигу, складеного "Освітньою агенцією міста Києва", були взяті показники середнього балу сертифікатів ЗНО.

Отже, за середнім балом сертифікатів Globe International School займає:

- з ГЕОГРАФІЇ 2 місце серед усіх шкіл Києва (середній бал - 195.50);

- з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ 3 місці серед усіх шкіл Києва (середній бал - 183.33 );

- з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ 17 місці серед усіх шкіл Києва (середній бал - 181.80).

Нині наші випускники зараховані на найпрестижніші спеціальності найкращих вищих навчальних закладів України - Київського національного універсутету імені Тараса Шевченка, Київського національного економічного університету тощо.

Секрет нашого успіху полягає в тому, що для учнів 10-11 класів ми створюємо індивідуальні освітні маршрути. При цьому ми використовували компетентнісний підхід ще до того, як він став трендом освіти.

Високий рівень комунікативних вмінь з німецької, англійської та французької мов, підтверджених міжнародними сертифікатами мовних іспитів, а також російської мови, дозволив продовжити нашим випускникам навчання за кордоном - у Німеччині, Франції, сусідніх країнах.

Вже зараз команда Globe International School працює над удосконаленням техногій успішної підготовки до найважливіших національних іспитів (ЗНО), які є універсальними показниками якісних знань.

Деталі рейтингу "Освітньої агенції міста Києва" за посиланням: https://zno-2018.monitoring.in.ua/rating_schools/