Тиждень інформатики
Тиждень інформатики
З 10 по 13 квітня у Globe International School тривав тиждень інформатики та інформаційно-комунікативних технологій.
Метою предметного тижня є розвиток пізнавального інтересу до інформатики та розширення креативного світогляду школярів.

Упродовж тижня відбулось багато різноманітних заходів, які охопили всі класи нашої школи, включаючи й наймолодших.
У нетрадиційній формі пройшли уроки-конкурси, під час яких учні виконували творчі завдання вчителя, самостійно проявили ініціативу в організації заходів, групувались у команди із змагання у Minecraft Education.

Школа пропонує учням виконати цікаві теми проектів з інформатики, за якими вони можуть познайомитись із останніми новаціями, створити розробку з практичним застосуванням.