14.03.2018
13 березня 2018 року у Cambridge Globe International School відбувся семінар для заступників директорів спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземної мови та голів методичних комісій вчителів іноземної мови на тему «Helping students learn, teachers teach, and parents know what is happening at school».

Вчителям Деснянського району була представлена програма підготовки та складання міжнародних іспитів з англійської мови. Кембриджські іспити сьогодні визнаються в усіх школах, університетах, приватних і державних структурах світу. Після успішного складання учень отримує міжнародне свідоцтво відповідного рівня володіння англійською мовою.

Перед вчителями виступили Катерина Проценко, керівник Кембриджського екзаменаційного центру та департаменту Тренінгів для викладачів International Language Centre; Дарина Сижук, координатор з оцінки екзаменаційного департаменту Кембриджського університету; Кріс Різ, викладач англійської мови, бакалавр університету Теннессі.