Почесна нагорода директору школи
27.12.2017
Почесна нагорода директору школи

Ділова репутація є головним критерієм успіху приватного освітнього проекту.

Нещодавно всеукраїнське об’єднання «Країна» нагородило директора Globe International School Діану Володимирівну Савченко медаллю «За відродження України».

Така нагорода вкотре підтверджує успішну оцінку обраної стратегії розвитку приватної освіти та свідчить про ефективну реалізацію педагогічного і творчого потенціалу освітньої установи.

Приємно відзначити, що Globe International School нагороджено почесною статус-нагородою «Краще підприємство України» 2017 року.

Експерти відзначили, що за п’ять років існування нашого навчального закладу вдалось досягнути суттєвих успіхів в реалізації нових підходів до навчання молодого покоління українців, створити привабливий бренд, розширити міжнародні зв’язки із провідними освітніми закладами світу, сформувати цілісну корпоративну ідеологію.

Globe International School готова і далі підвищувати свій професійний стандарт задля надійного утвердження на ринку освітніх послуг України та освітньої інтеграції з Європою.