Засідання наукового товариства учнів
Засідання наукового товариства учнів
Конкурс-захист робіт Малої академії наук є відповідальним і складним етапом наукового пошуку наших учнів.
7 грудня вчителям школи були презентовані науково-дослідні роботи учнів з англійської, французької, німецької мови, математики та інформатики.

Наукове учнівське товариство цього року зосередилось на актуальних питаннях іноземної філології.

Так, учень 10 класу Мусієнко Еміль представив роботу з англійської мови "Акроніми та ініціальні абревіатури як вид скорочення складних лексичних одиниць". Своєрідним стало дослідження учениці 9 класу Демченко Владислави "Українсько-французькі співвідношення в мовному, мовленнєвому та спілкувальному етикеті". Дружина Вероніка, учениця 9 класу, зацікавила всіх творчою роботою "Нормандія в творчості французьких художників-імпресіоністів та поезії Поля Верлена".

Учениця 10 класу Хуснутдінова Наль захистила положення своєї роботи на тему "Дослідження якості перекладу творів Т.Г.Шевченка методами квантової лінгвістики". Підсумком засідання учнівського наукового товариства стала робота "Інноваційний підхід організації освіти за допомогою гри MineCraft", автором якої став учень 11 класу Гавура Олександр.

Бажаємо нашим учням успіху на конкурсі наукових робіт МАН під час районного етапу.