Charity Bazaar 2017
Charity Bazaar 2017
Globe International School взяла участь у благодійному заході «Charity Bazaar 2017».

Протягом 25 років кожної першої суботи грудня Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK) - дружини дипломатів, експати, іноземні бізнесмени - організовують ярмарок, на якому збирають кошти для тих українців, які потребують допомоги.

Усі наджодження з цього ярмарку спрямовуються на потреби сиріт, людей похилого віку, дітей з особливими потребами та інших людей, що потребують допомоги.

У програмі проекту були численні виступи народних колективів, дегустації національних страв, творчі майстер-класи для дітей.

Представники Globe International School відкрили зимову майстерню, в якій разом з дітьми майстрували прикраси для ялинки.