World Science Day
World Science Day
Школа дихає науковим життям!

Під таким гаслом в GLOBE international school відбувся жвавий інтелектуальний квест, традиційно організований нашими вчителями.

Учні 5-9 класів розділились на 7 різновікових команд, які змагались у розв'язанні цікавих завдань на 7 станціях - з математики, фізики, хімії, біології, інформатики, економіки та географії.

Вчились командному партнерству, згадали всі материки, річки та океани, вміло справились із логічними вправами і економічними задачами, досліджували хімічні речовини та багатоманітній тваринний і рослинний світ.

Сподіваємось, що серед наших учнів зростає майбутній Ейнштейн чи Дарвін. Адже сучасна наука прогресує значними темпами: штучний інтелект, генетичне редагування, органічний комп'ютер тощо.
Майбутнє має бути зрозумілим та пізнаним у всьому своєму багатоманітті!

Дякуємо нашим талановитим педагогам та кмітливим учням за чудову інтелектуальну гру та море вражень.