Німецькі канікули наших учнів
28.08.2017
Німецькі канікули наших учнів
Цього літа діти «Міжнародної школи Глобус» під керівництвом вчителя німецької мови Ольги Курганської відвідали «зелене серце» Німеччини – федеральну землю Тюрінгію та її столицю – Ерфурт. Їх чекала незабутня подорож по таких містах як Гота, Айзенах, Франкенхайзен, Бад-Лаутерберг, відвідання печери Барбаросси та замку Вартбург. При цьому учні мали можливість удосконалити свої знання з німецької мови та історії, познайомились із німецькими друзями.

Сьогодні у Тюрингії активно розвиваються такі галузі як мікроелектроніка, електротехніка, текстильне та хімічне виробництво. Пріоритет надається сільському господарству, під потреби якого відводиться біля 50% земель. Тут знаходиться біля 20 технологічних центрів та 50 наукових дослідницьких інститутів. Увагу туристів в Тюрингії привертають спеціальні курорти, мінеральні джерела з лікувальним ефектом.

Впевнені, що знайомство з федеральною землею запам’ятається нашим учням надовго.

Більше фотографій за посиланням: http://gymnasium.com.ua/school_life/photo/344/?bitrix_include_areas=N