Шевченківський день
10.03.2016
Шевченківський день
   10 березня відбувся святковий захід, присвячений великому поету України Тарасу Григоровичу Шевченку, який став духовним батьком, творцем і рятівником української мови й всієї України. 10 березня, у день роковин смерті Т. Г. Шевченка, гімназисти взяли участь у Шевченківських читаннях.

Учні 6-9 класів представили літературно-музикальну композицію на честь поета. Глядачі мали можливість пройти разом із ведучими життєвими шляхами поета, ще раз почути твори самого Тараса і вірші, складені про нього, заспівати знаменитий «Садок вишневий коло хати» і безсмертний «Заповіт», побачити малярські роботи Шевченка і доторкнутися до Великого духу великого Кобзаря.

Молодші гімназисти стали активними учасниками конкурсу на кращого читця віршів Тараса Шевченка. Учні 1-5 класів читали уривки із творів поета, інсценізували епізоди із життя маленького Тараса. Журі оцінило виразність читання і згодом оголосить переможців цього конкурсу.