ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ
Адміністрація
Савченко Діана Володимирівна
Савченко Діана Володимирівна
ДИРЕКТОР
Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова (1997), Київський міський педагогічний університет ім. Б.Д.Грінченко (2009); вчитель української мови і літератури, керівник підприємства, установи і організації у сфері освіти та виробничого навчання
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
(044) 481 33 71

 
Мазурчак Оксана Петрівна
Мазурчак Оксана Петрівна
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ; ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова (2006); вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, літературний редактор
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
(068) 477 46 43

 
Постернак Олег Олександрович
Постернак Олег Олександрович
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З ІННОВАЦІЙ, ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА МАРКЕТИНГУ; ВЧИТЕЛЬ ІСТОРІЇ
Ізмаїльський державний гуманітарний університет (2005); вчитель історії та правознавства
Кандидат історичних наук, спеціаліст вищої категорії
(095) 273 58 12

 
Шабаш Наталія Юріївна
Шабаш Наталія Юріївна
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З ВИХОВНОЇ РОБОТИ, ВЧИТЕЛЬ ЕКОНОМІКИ
Український державний університет харчових технологій (1996), інженер-технолог, мікробіолог; Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова (2016), викладач економіки та інформатики
Спеціаліст ІІ категорії
(095) 273 58 11

 
Костюченко Володимир Павлович
Костюченко Володимир Павлович
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З АДМІНІСТРАТИВНО-ГОСПОДАРСЬКИХ ПИТАНЬ
Київський енергетичний технікум (1988), Український державний університет харчових технологій (1998), технік-теплотехнік, інженер-механік
(095) 273 58 31

 
Зінченко Назар Сергійович
Зінченко Назар Сергійович
ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ
Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова (2012), практичний психолог
Спеціаліст
(098) 477-74-31

 
  
Центр іншомовної освіти
Visalakshi Beeram
Visalakshi Beeram
TEACHER OF MATHS and SCIENCE
India Nagarjuna Kakatiya (1999)

 
Жукова Євгенія Сергіївна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова (2008), вчитель англійської мови, німецької мови та зарубіжної літератури
Спеціаліст ІІ категорії, сертифікат CELTA (2011)

 
Теплякова Руслана Павлівна
Теплякова Руслана Павлівна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова (2006); викладач англійської мови, вчитель німецької мови та зарубіжної літератури
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, сертифікат Cambridge Science Primary (2020)

 
Дегтярьова Тетяна Геннадіївна
Дегтярьова Тетяна Геннадіївна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова (2007); вчитель англійської мови та зарубіжної літератури
Спеціаліст І категорії

 
Чернега Катерина Юріївна
Чернега Катерина Юріївна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Київський національний лінгвістичний університет (2015), спеціаліст з мови та літератури, філолог, вчитель англійської та німецької мов і зарубіжної літератури
Спеціаліст ІІ категорії

 
Євсєєва Наталія Миколаївна
Євсєєва Наталія Миколаївна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Горлівський державний інститут іноземних мов, вчитель англійської, російської мови та літератури
Спеціаліст ІІ категорії, TEFL (2018)

 
Гладіна Оксана Володимирівна
Гладіна Оксана Володимирівна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Київський національний університет ім. Т.Шевченка, магістр географії, менеджер екологічного туризму, менеджер освіти, викладач географії, основ економіки та екології
Сертифікати Cambridge TKT 1, 2, 3 (2018); CLIL Science Cambridge Primary (2020)

 
Позднякова Тетяна Володимирівна
Позднякова Тетяна Володимирівна
ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Житомирський державний університет ім. І.Франка, вчитель англійської та німецької мови і літератури
Сертифікати Сambridge CELTA (2018); Сambridge CELT S (2019); TKT 1.2.3 (2019); DELTA MODULE 2 (2019); CELT-P (2020); TKT CLIL (2020)

 
Щербина Вікторія Володимирівна
Щербина Вікторія Володимирівна
ВЧИТЕЛЬ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ
Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова (1997), вчитель російської і французької мови, зарубіжної літератури
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

 
Алауї Надія Мохаммедівна
Алауї Надія Мохаммедівна
ВЧИТЕЛЬ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ
Київський національний економічний університет (2002), магістр з міжнародних економічних відносин зі знанням іноземної мови
Спеціаліст

 
Кравчук Оксана Володимирівна
Кравчук Оксана Володимирівна
ВЧИТЕЛЬ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ
Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова (1997), вчитель української мови та літератури, німецької мови
Спеціаліст І категорії, Muenchner Volkshochschule (2011)

 
Бандура Августа-Катерина В'ячеславівна
Бандура Августа-Катерина В'ячеславівна
ВЧИТЕЛЬ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ
Київський національний лінгвістичний університет (2018), перекладач з німецької мови
Спеціаліст

 
Лисенко Світлана Миколаївна
Лисенко Світлана Миколаївна
ВЧИТЕЛЬ ІСПАНСЬКОЇ МОВИ
Київський державний лінгвістичний університет (1998), вчитель іспанської, англійської мови та зарубіжної літератури
Спеціаліст

 
 
Центр освітніх технологій
Бойко Наталія Яківна
Бойко Наталія Яківна
ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
Донецький державний університет (1996), Луганський державний педагогічний університет ім. Т.Шевченко (2001); філолог, викладач української мови та літератури; магістр української мови та літератури
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України, почесна грамота Міністра освіти України

 
Ришовська-Кіт Світлана Богданівна
ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
Рівненський державний педагогічний інститут (1997), вчитель української мови та літератури
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 
Зайцева Оксана Анатоліївна
Зайцева Оксана Анатоліївна
ВЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ
Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова (2006), вчитель математики та основ економічної теорії
Спеціаліст І категорії

 
Піньковська Влада Олександрівна
Піньковська Влада Олександрівна
ВЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ
Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова (2018), математик, викладач математики, фінансовий аналітик
Спеціаліст

 
Харченко Катерина Володимирівна
Харченко Катерина Володимирівна
ВЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" імені Ігоря Сікорського (2020); математик
Спеціаліст

 
Моргун Галина Миколаївна
Моргун Галина Миколаївна
ВЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ
Київський державний педагогічний інститут ім. М.Горького (1982), вчитель фізики та астрономії
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

 
Фесуненко Антоніна Анатоліївна
Фесуненко Антоніна Анатоліївна
ВЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ
Московський обласний педагогічний інститут (1977); вчитель географії та біології
Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України

 
Кучер-Томченко Олена Олександрівна
Кучер-Томченко Олена Олександрівна
ВЧИТЕЛЬ ХІМІЇ
Київський державний університет ім. Т.Г.Шенвченка (1977); біолог-зоолог, викладач біології та хімії
Спеціаліст вищої категорії

 
Турчик Андрій Васильович
Турчик Андрій Васильович
ВЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ
Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка (2010), магістр біології, зоології хребетних тварин, викладач біології
Спеціаліст ІІ категорії

 
Легкоступова Наталя Георгіївна
Легкоступова Наталя Георгіївна
ВЧИТЕЛЬ РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Вітебський державний університет ім. П.Машерова (1999), вчитель російської мови і літератури та білоруської мови і літератури
Спеціаліст І категорії

 
Говорун Богдан Володимирович
ВЧИТЕЛЬ ІСТОРІЇ ТА ПРАВОЗНАВСТВА
Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка (2019); історик, молодший науковий співробітник, вчитель середнього навчального закладу
Спеціаліст

 
Конопатін Андрій Валерійович
Конопатін Андрій Валерійович
ВЧИТЕЛЬ ІНФОРМАТИКИ
Криворізький національний університет (2016), вчитель технологій, профільного навчання (технічна і комп'ютерна графіка), креслення і основ підприємництва
Спеціаліст

 
  
Центр початкової освіти
Шевцова Марина Олександрівна
Шевцова Марина Олександрівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Київський педагогічний інститут імені М.Горького (1991); вчитель початкових класів
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 
Шипотько Наталія Леонідівна
Шипотько Наталія Леонідівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Макіївське педагогічне училище (1992), вчитель початкових класів; Слов'янський державний педагогічний університет (2007), вчитель початкових класів
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 
Ющенко Ірина Анатоліївна
Ющенко Ірина Анатоліївна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Коростишевське педагогічне училище (1990), Житомирський державний педагогічний інститут ім. І.Франка (1995), Київський університет ім. Б.Грінченко (2006); вчитель початкових класів; вчитель української мови та літератури; практичний психолог
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 
Бринзюк Світлана Борисівна
Бринзюк Світлана Борисівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Житомирський державний університет імені Івана Франка (2017), вчитель початкових класів
Спеціаліст

 
Зименко Любов Романівна
Зименко Любов Романівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (2005); вчитель початкових класів
Спеціаліст І категорії

 
Тараненко Андреа Імреївна
Тараненко Андреа Імреївна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Мукачевський гуманітарно-педагогічний інститут (2006), вчитель початкових класів
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 
Семеног Тетяна Миколаївна
Семеног Тетяна Миколаївна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Київський міський педагогічний університет імені Бориса Грінченка; організатор початкової освіти, вчитель початкової школи, вчитель англійської мови початкової школи
Спеціаліст вищої категорії

 
Свеженко Ганна Альбертівна
Свеженко Ганна Альбертівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Макіївське педагогічне училище (2014); вчитель початкової освіти; Запорізький національний університет (2018); філолог, вчитель англійської мови і літератури
Спеціаліст

 
Захарова Маргарита Олегівна
Захарова Маргарита Олегівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Київський міський педагогічний коледж № 3 (2009); Київський університет імені Б.Грінченка (2010); організатор початкової освіти, вчитель початкової школи ,вчитель англійської мови початкової школи
Специаліст вищої категорії

 
Заросінська Олена Іванівна
Заросінська Олена Іванівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Уманський державний педагогічний інститут (1996), вчитель початкових класів
Спеціаліст І категорії

 
Пацовська Любов Петрівна
Пацовська Любов Петрівна
ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Тичини (1977), вчитель початкових класів
Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, відмінник народної освіти

 
 
Центр естетичного, мистецького, трудового та фізичного виховання
Райніке Олена Вікторівна
Райніке Олена Вікторівна
ВЧИТЕЛЬ МУЗИКИ
Вінницьке музичне училище ім. М.Леонтовича (1986), Львівська державна консерваторія імені М.Лисенко (1991), викладач, концертмейстер, соліст камерного ансамблю, концертний виконавець
Спеціаліст вищої категорії

 
Паюк Ольга Іванівна
Паюк Ольга Іванівна
ВЧИТЕЛЬ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова (2017), психолог, вчитель малювання; Київський національний економічний університет (2000), економіст
Спеціаліст

 
Слободян Ірина Ігорівна
Слободян Ірина Ігорівна
ВЧИТЕЛЬ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ
Комунарський гірничо-металургійний інститут (1988), Слов'янський державний педагогічний університет (2010); інженер-технолог; викладач загальнотехнічних дисциплін; вчитель технологій
Спеціаліст І категорії

 
Бережна Лариса Віталіївна
Бережна Лариса Віталіївна
ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
Київський державний інститут фізичної культури (1988), тренер-викладач з легкої атлетики
Спеціаліст ІІ категорії, заслужений майстер спорту. Чемпіон світу з легкої атлетики (1991)

 
Стрельцов Владислав Євгенович
Стрельцов Владислав Євгенович
ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
Національний університет фізичного виховання і спорту (2011), бакалавр спорту, тренер, викладач фізичного виховання, магістр з фітнесу та рекреації
Спеціаліст І категорії

 
Сарнецький Олександр Станіславович
Сарнецький Олександр Станіславович
ВЧИТЕЛЬ ПЛАВАННЯ
Національний університет фізичного виховання та спорту (2009), тренер з плавання, викладач фізичного виховання
Спеціаліст ІІ категорії, чемпіон світу з підводного плавання (2006)

 
Гузєва Ірина Миколаївна
Гузєва Ірина Миколаївна
ВЧИТЕЛЬ ПЛАВАННЯ
Республіканське училище олімпійського резерву (1991); Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова (1997), вчитель початкових класів
Спеціаліст ІІ категорії, майстер спорту з плавання; чемпіонка СРСР з плавання; багаторазова чемпіонка України з плавання

 
 
Тьютори
Гулакова Дарина Сергіївна
Гулакова Дарина Сергіївна
ТЬЮТОР
Міжрегіональна академія управління персоналом, державний службовець
Спеціаліст

 
Лисенко Людмила Вікторівна
Лисенко Людмила Вікторівна
ТЬЮТОР
Одеський технологічний інститут холодильної промисловості (1982), інженер-механік
Спеціаліст

 
Лісовецька Анжеліка Володимирівна
ТЬЮТОР
Криворізький державний педагогічний університет (2019); вчитель образотворчого мистецтва
Спеціаліст

 
Харитончук Анастасія Віталіївна
Харитончук Анастасія Віталіївна
ТЬЮТОР
Київський університет імені Бориса Грінченко (2015); спеціаліст з початкової освіти, вчитель початковох школи
Спеціаліст

 
Макодзеба Євгенія Леонідівна
ТЬЮТОР
Кіровоградський державний педагогічний університет імені В.Винниченко (2003), вчитель української мови та літератури
Спеціаліст

 
Телегуз Анастасія Олександрівна
Телегуз Анастасія Олександрівна
ТЬЮТОР
Київський університет імені Б.Грінченка (2020); вчитель початкових класів
Спеціаліст

 
Кохан Марія Михайлівна
Кохан Марія Михайлівна
ТЬЮТОР
Борисівський педагогічний коледж (1998); вчитель початкових класів; Білоруський державний університет (2006); викладач білоруської мови та літератури
Спеціаліст

 
Кухта Наталія Володимирівна
ТЬЮТОР

 
Донченко Наталія Валеріївна
Донченко Наталія Валеріївна
ТЬЮТОР
Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова (2004), вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури
Спеціаліст ІІ категорії

 
Пелюхня Ірина Миколаївна
Пелюхня Ірина Миколаївна
ТЬЮТОР
Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Г.Сковороди (2005), вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури
Спеціаліст

 
Асланян Рипсиме Львівна
Асланян Рипсиме Львівна
ТЬЮТОР
Абхазький державний університет ім. О.Горького (1987), філолог, викладач російської мови та літератури
Спеціаліст

 
Сідько Тетяна Володимирівна
Сідько Тетяна Володимирівна
ТЬЮТОР
Київський університет імені Т.Шевченка (1996), філолог, викладач російської мови та літератури
Спеціаліст

 
Біляй Тетяна Миколаївна
Біляй Тетяна Миколаївна
ТЬЮТОР
Київський національний економічний університет (2002); магістр з обліку і аудиту в управлінні підприємницькою діяльністю
Спеціаліст

 
Фролова Валерія Іларіонівна
Фролова Валерія Іларіонівна
ПЕДАГОГ ДОШКІЛЬНОЇ ГРУПИ
Київський педагогічний коледж імені К.Ушинського (1997), вихователь в дошкільних закладах; Національний університет імені М.Драгоманова (2000); організатор-методист дошкільного виховання
Спеціаліст

 
Яланська Ірина Василіївна
Яланська Ірина Василіївна
ПЕДАГОГ ДОШКІЛЬНОЇ ГРУПИ
Донецький інститут психології та підприємництва (2008); психолог; Київський університет імені Б.Грінченка (2018); вихователь дітей дошкільного віку
Спеціаліст

 
 
Співробітники
Абрамова Тетяна Валеріївна
Абрамова Тетяна Валеріївна
БІБЛІОТЕКАР
Київський державний інститут культури (1996), Міжнародна академія флористики Наталії Агеєвої (2008), бібліотекар-бібліограф-технолог автоматизованих бібліотечно-інформаційних систем
Провідний бібліотекар-бібліограф

 
Лісова Оксана Віталіївна
Лісова Оксана Віталіївна
ЛІКАР-ПЕДІАТР
Національний медичний університет імені О.О.Богомольця (2017); Інститут післядипломної освіти НМУ імені О.О.Богомольця (2019), лікар-педіатр

 
Жиров Олександр Володимирович
ШЕФ-КУХАР

 
Ткач Володимир Сергійович
Ткач Володимир Сергійович
IT-ІНЖЕНЕР
Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова (2017), фізик, викладач фізики, вчитель інформатики та астрономії

 
Ситник Інна Володимирівна
Ситник Інна Володимирівна
ПОМІЧНИК ДИРЕКТОРА
Київський технікум готельного господарства (1995); маркетолог, організатор комерційної діяльності